ارسال کد ORCID خبر

 1- نویسندگان محترم می‌توانند با ثبت‌نام در وب سایت http://rjms.iums.ac.ir مقاله خود را بصورت online ارسال نمایند.شایان ذکر است ارسال فایل مقاله به دو صورت "با نام ومشخصات مولفان و نام محل تحقیق" و"بدون نام ومشخصات مولفان و نام محل تحقیق" به صورت فایل ورد ارسال نمایید.

2- ارسال کد ORCID: ORCiDمخفف  Open Researcher and Contributor ID است.شناسه ارکید در واقع یک کد 16 رقمی و انحصاری برای هرنویسنده می باشد. این شناسه برای هر فرد منحصربه فرد و دایمی است. ارکید ابهامات مربوط به نامهای مختلف یک نویسنده را برطرف  می کند محققان و ابداع کنندگان می توانند با استفاده از شناسه ارکید پروفایل مربوط به مقالات چاب شده، ثبت اختراعات، تحقیقات، گرانت های گرفته شده و ... را تهیه نمایند ودر رزومه علمی خود ثبت نمایند. بر اساس دستورالعمل مرکز تامین منابع الکترونیک و ارتقای مجلات دانشگاه از ابتدای سال 1397 نویسندگان باید با داشتن کد ارکید مقاله خود را ثبت نمایند برای ثبت نام ابتدا وارد آدرس زیر شوید http://www.orcid.org سپس با وارد کردن اطلاعات خواسته شده  در طی سه مرحله ثبت نام کرده و کد 16 رقمی در یافت نمایید.

 3- پذیرش و بررسی مقالات کارآزمایی بالینی ؛منوط به ارائه مدرک مستند ثبت آن در "مرکز ثبت کارآزمایی های بالینی ایران(IRCT) [به آدرس http://www.irct.ir ]" میباشد.

 4- مجله علوم پزشکی رازی در پایگاه های اطلاعاتی Index Copernicus , Cinahl Database, CAB Abstracts, EBSCO,Ulrich's Periodicals Directory, Isc, Magiran  نمایه میگردد.

 5-   پذیرش مقالات با فرمت photo quiz

    خوانندگان محترم،

  مجله علوم پزشکی رازی مفتخر است اعلام دارد که از شماره اتی پذیرای مقالات شما به صورت photo quiz می باشد.

  این فرم از مقالات باید در دو صفحه تنظیم شوند، در صفحه اول عکس، رادیوگرافی، ... با کیفیت مناسب همراه با 500-250 لغت از شرح حال و ازمایشات لازم و طرح سوال برای تشخیص.

  در صفحه دوم جواب مورد همراه با توضیحات لازم گفته می شود حداکثر 600 لغت با 3-5 رفرانس.

  مقالات به آدرس http://rjms.iums.ac.ir فرستاده شود و بعد از داوری توسط یکی از همکاران در فیلد مربوطه و همچنین طرح در هیئت تحریریه مجله، در صورت تایید، به چاپ خواهد رسید.CAPTCHA code

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 459175 بار   |   دفعات چاپ: 1228 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 490 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجله علوم پزشکی رازی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2018 All Rights Reserved | Razi Journal of Medical Sciences

Designed & Developed by : Yektaweb